مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید لباس بافتنی پسرانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انتخاب جنس و رنگ در لباس بافتنیخرید لباس بافتنی
خرید لباس بافتنی

خرید لباس بافتنی پسرانه از برکا، که خود سابقه ای 50 ساله در تولید پلیور بافت دارد را می توانید بدون هیچ دغدغه ای در تیراژ بالا انجام دهید. لباس بافتنی پسرانه مدل های گوناگونی دارد خیلی از خانواده ها دوست دارند فرندشان در فصل سرما با پوششی زیبا در برابر سرما محافظت شوند و به لباس های بافتنی روی می اورند.
قیمت فروش سایزهای 40-45-50-55-60  30000 تومان

لباس بافتنی برکا

انتخاب جنس و رنگ در لباس بافتنی

انتخاب جنس ژاکت بافت و همچنین رنگ بندی ان بسیار مهم و جذاب است.رنگ های ترکیبی و روشن در اولویت تولید بافتنی است که تولید کننده باید در ان نهایت دقت و هنر را داشته باشد. با در نظر گرفتن این مهم که از کجا خرید عمده داشته باشید فروشگاه شما از رشد چشم گیری برخوردار خواهد شد شما می توانید از همین حالا برای اینده پر فروش بافتنی برای فروشگاه یا شرکت پخش خود تصمیم گیری کنید.
قیمت فروش سایزهای 35-40-45-50-55-60    30000 تومان

انتخاب جنس

خرید لباس بافتنی

خرید لباس بافتنی عمده برای فصل های پاییز و زمستان از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به تنوع اب و هوایی در ایران معمولا این نوع پوشش در زمان ها و مکان های مختلف قابل استفاده است شما برای اینکه از جدید ترین مدل های 2019 بافت اطلاع داشته باشید می توانید ما را در کانال تلگرام و یا از طرق همین سایت دنبال کنید تا از قیمت ها و مدل های روز بافتنی اطلاع پیدا کنید.
قیمت فروش سایزهای 40-45-50-55-60    32000 تومان

خرید لباس بافتنی

تمامی عکس های موجود در این صفحه تولیدات زمستان سال 97 است که در تیراژ بالا هم در داخل کشور در شهرهای مختلف عرضه شده و هم به کشور های ترکمنستان ، عراق ، افغانستان صادر شده است و چند بار به صورت سفارشی مجددا تولید شده است نخ بافت این ژاکت ها اکرلیک است که معمولا از کارخانه رضا نخ خریداری شده است و این نخ در ایران یکی از بهترین ها است.

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید