مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلاه بافتنی 3 در 2

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات تولید کلاه بافتنی 3 در 2قیمت خرید کلاه های بافتنیتولید انواع شال گردن و کلاه بافتنیخرید کلاه بافتنی
خرید کلاه بافتنی 3 در 2

خرید کلاه بافتنی 3 در 2، یک تولید کننده در هنگام تولید کلاه این موضوع را باید در نظر بگیرد که کلاه بافتنی باید کش اوری داشته باشد تا هنگام  مصرف کاملا به سر بچسبد خریداران این مدل کلاه ها می توانند مدل 3 در 2 را در هنگام خرید درخواست دهند.

مشخصات تولید کلاه بافتنی 3 در 2

مشخصات تولید کلاه بافتنی 3 در 2

با توجه به گستردگی لباس های بافتنی و اینکه اصطلاحات زیادی در این محصول استفاده می شود برای اشنایی شما عزیزان مجموعه تولیدی برکا در نظر دارد تا در این سایت بعضی مشخصات فنی را هم برای مشتریان خود توضیح دهد.

تمام لباس های بافتنی در ابتدا به صورت تمام سوزن تعریف می شود که در اصطلاح تیپ بافی گفته می شود مانند پلیور های بافتنی یقه اسکی که همه اشنا هستید اما هر مقدار سوزن بافت که در این بین از مسیر بافت خارج شود لباس بافتنی جمع کن دارد و دارای کش اوری می شود مانند لباس های بافتنی اندامی.
کلاه بافتنی 3 در 2 هم به این معنی است که 3 سوزن بافت کند و 2 سوزن بافت نکند و این نوع بافت از کش اوری فوق العاده ای برخوردار است و یک کلاه صد در صد ایده ال را تشکیل می دهد. البته تمام این بافت ها امروزه با دستگاه های پیشرفته به صورت عمده تولید می شود.

قیمت کلاه بافتنی

قیمت خرید کلاه های بافتنی

قیمت در کلاه مانند پلیور بافت ابتدا از وزن نخ مصرفی محاسبه می شود بر مبنای کیلو حال اینکه هر چقدر بافتنی سنگین تر باشد طبیعتا قیمت بالاتر است به دلیل اینکه نوع نخ و بافت بسیار مهم است و تنوع محصولات بالا است ذکر قیمت را در سایت غیر ممکن می کند برای دریافت لیست قیمت و موجودی برای خرید کلاه بافتنی با ما در ارتباط باشید.

تولید انواع کلاه و شال بافتنی

تولید انواع شال گردن و کلاه بافتنی

در تولیدی برکا علاوه بر انواع پلیور های بافت شاهد تولید متنوع کلاه و شال گردان بافتنی در قالب مردانه، زنانه، بچه گانه و نوزادی خواهید بود برای سفارش محصول خود در تمام ایم سال می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید کلاه بافتنی 3 در 2

خرید کلاه بافتنی

خرید کلاه بافتنی را به صورت عمده می توانید از برکا داشته باشید. این مجموعه با تنوع در مدل و سایز های متفاوت می تواند نیاز خریداران در بازار را تامین کند شما با توجه به فروش مجموعه خود فقط کافیست درخواست خود را اعلام کنید تا با تنوع مدل های جدید سال مواجه شوید.
موضوع دیگری که در پایان این مطلب عنوان کردن ان بسیار مهم است این است که کلاه هایی با نخ فوق العاده ضعیف تولید می شود که در هنگام خرید باید به ان توجه داشته باشید این نخ ها در اصطلاح به پشت کار معروف است و مواد تشکیل دهنده ان به جای پنبه پلیستر است.

 

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
تماس بگیرید