مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پلیور بافت پلنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پلیور پلنگی و سادهانواع پلیور بافت پلنگی و ساده نظامی را از ما بخواهید:ایا سفارش تولید بهتر است یا خرید؟توانایی ما برای تولید انواع سفارشات بافت:
فروش پلیور پلنگی و ساده

فروش عمده پلیور بافت پلنگی، فروش عمده انواع پلیور های بافتنی پلنگی تولید شده با پیشرفته ترین ماشین های بافت دنیا در این مرکز پخش انجام می شود.برای اطلاعات بیشتردر مورد این محصول با ما تماس بگیرید.

بافت پلنگی

فروش پلیور پلنگی و ساده

فروش پلیور پلنگی و ساده در کنار دیگر تولیدات این مجموعه در تیراژ بالا انجام می شود. البته با توجه به کاربرد بسیار بالای این محصول مخصوصا مراکز نظامی،حتما باید قبل از هر تصمیمی با ما در تماس باشید تا سبک و رنگ مورد نیاز شما اماده شود.

بافت ساده نظامی

انواع پلیور بافت پلنگی و ساده نظامی را از ما بخواهید:

به طور کل برای درخواست یک مدل خاص یا یک رنگ خاص در تیراژ بالا با مشکل عدم موجودی کالا مواجه خواهید شد. ما به شما پیشنهاد می دهیم که برای پلیور خودتون برای تولید ان محصول سفارش تولید دهید با ما باشید.

نظامی بافتنی

ایا سفارش تولید بهتر است یا خرید؟

  1. معمولا خریداران محصول خاص به خصوص پلیور پلنگی یا نظامی به دنبال این هستند که جایی را برای خرید محصول خود انتخاب کنند و به صورت خرید حضوری و قطعی هر جنس که فروشنده داشته باشد را خرید کنند اون هم با قیمت ثابت یا رنگ و اندازه محدود به موجودی جنس فروشنده.
  2. اما در روش سفارش جهت تولید دست شما برای سفارش رنگ و سایز و طرح باز است و با توجه به قیمت قطعی پلیور تولید می شود و هیچ واسطه ای در این بین نیست.

توانایی ما برای تولید انواع سفارشات بافت:

  • انواع پلیور بافت نظامی ساده و پلنگی
  • انواع کلاه و شال گردن ساده و پلنگی
  • انواع شلوار های بافت ساده و پلنگی
  • انواع پلیور های بافت با توجه به سفارش شما برای تولید

لازم به ذکر است تمامی سفارشات برای تولید باید در تیراژ بالا باشد.به تمام کشور و حتی خارج از کشور هم ارسال بار در تمامی ایام سال داریم.

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید