مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش لباس بافتنی 5، 8، 10، 12 بچه گانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش لباس بافتنی بچه گانهتولید لباس بافتنی دخترانه و پسرانهمرکز پخش ژاکت و پلیور بافتنیتولید و پخش انواع کلاه های بافتنی
فروش لباس بافتنی بچه گانه

فروش لباس بافتنی 5، 8، 10، 12 بچه گانه پسرانه و دخترانه، در تولید لباس بافتنی علاوه بر سایز و طرح و رنگ بندی مهمترین عاملی که باعث کیفیت مطلوب در ان می شود انتخاب شماره ماشین بافت از لحاظ ریز و درشتی است که با توجه به طرح باید با چه نوع بافتی تولید شود و برای فروش عمده اماده شود.

فروش لباس بافتنی بچه گانه

فروش لباس بافتنی بچه گانه

فروش لباس بافتنی بچه گانه را در هر سبکی که در بازار مورد پسند شما به عنوان خریدار عمدع در نظر دارید انجام می دهیم. شماره 5، 8، 10، 12 که در متن امده یعنی چه؟ در پاسخ باید گفت که هر نوع بافتنی که در بازار وجود دارد با یک ماشین بافتنی خاص با شماره متفاوتی تولید شده این شماره ها مربوط به ریز و درشتی بافت است به عنوان مثال بافت هایی که ریز هستند و ظریف با شماره 12 و هر چه بافت درشت تر می شود شماره بافت کمتر می شود.

تولید لباس بافتنی پسرانه

تولید لباس بافتنی دخترانه و پسرانه

لباس های بافتنی تولید شده در کارگاه های بافندگی ایران فراوان است و در انواع دخترانه و پسرانه تولید می شود که این بافت ها در بازار دارای 2 قیمت هستند. لباس هایی که بافتنی هستند و بسیار ارزان این قبیل بافت ها تولید شده از نخ درجه 2 است که بیشتر در حراجی ها از ان استفاده می شود و دارای جنسی با نخ مواد پلاستیکی تولید شده است و تولید و مصرف بالایی دارد.
اما زمانی که صحبت از پلیور بافت یا ژاکت بافت می شود اصلی ترین و با کیفیت ترین پلیور های بافت ان است که با بهترین نخ، تولید شده از الیاف طبیعی است و دارای فروش بالا البته قیمت بالاتر ی است که این نوع لباس ها غلاوه بر اینکه تن پوش زیبایی دارند بدون هیچ قید و شرطی در خصوص کیفیت خرید و فروش می شود.

مرکز پخش پلیور بافتنی

مرکز پخش ژاکت و پلیور بافتنی

ما در این مرکز علاوه بر فروش لباس بافتنی بچه گانه پخش تمامی درخواست های شما را در خصوص ژاکت و پلیور بافتنی در تمام ایام سال اماده می کنیم. یکی از مهمترین دغدغه های این نوع لباس زمستانی تولید زمان بر ان است که اگر با توجه به فصلی بودن ان مشتریان عمده دیر اقدام به خرید کنند این احتمال است که کمی برای دریافت جنس مورد نظر خود باید صبر کنند که این موضوع به هیچ عنوان مورد پسند مشتریان نیست.

تولید و پخش انواع کلاه بافتنی

تولید و پخش انواع کلاه های بافتنی

بافتنی فقط مخصوص لباس نیست بلکه از انواع نیازهای بافت می شود این موارد را نام برد:

  • رو بالشتی و روتختی بافتنی
  • انواع پاپوش های بافتنی
  • لیف های بافتنی
  • اسکاج ظرف شور بافتنی
  • جوراب بافتنی
  • کلاه و شال گردن بافتنی
  • دستکش بافتنی

در این قسمت در مورد کلاه بافتنی صحبت می کنیم که فروش عمده ان در این مجموعه پخش انجام می شود. کلاه بافتنی با شماره های 5، 8، 10، 12 همانند پلیور تولید می شود و یک کارگاه تمام این موارد را می تواند انجام دهد و محدودیتی در سبک مدل نیست کلاه بافتنی دارای مدل های متنوع مردانه، زنانه، بچه گانه دخترانه وسرانه است که سالانه این محصول از اواخر تابستان تا اسفند ماه بسیار پرفروش است و سود خوبی هم برای خریداران عمده در بازار دارد.

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید