فروش بافت
خانه / صادرات پلیور بافت / صادرات پوشاک بافتنی به روسیه

صادرات پوشاک بافتنی به روسیه

صادرات پوشاک بافتنی به روسیه از ایران با تنوع زیاد در طرح و سایز و کیفیت های مناسب تماما تولید شده در بهترین تولیدی های بافت ایران در تیراژ بالا و قابلیت تولید مجدد برای سفارش جدید . بهترین های بافت ۲۰۱۹  در ایران با پیشرفته ترین ماشینهای بافت و صادرات به کشورهای دیگر مخصوصا روسیه که از اب و هوا یی سرد برخوردار است. با توجه به نیاز بالای روسیه به لباس های بافتنی اماده همکاری با تاجران هستیم.

تولیدی بافت در ایران

پوشاک بافتنی ایران می تواند جایگزین دیگر کشورها در روسیه شود:

با توجه به روابط خوب بین کشور ایران و روسیه در سال های اخیر و نیاز کشور سرد و پرجمعیت این کشور به لباس های بافتنی این مسائله باید خود بهترین مشوق برای ارسال تولیدات بافتنی ایران به روسیه شود. در حال حاظر ترکیه بازار روسیه را تا حد زیادی تامین می کند اما ما می توانیم جایگزین بسیار مناسب و بهتری باشیم به این دلیل که تولیدات ما کیفیت بالایی دارد و از قیمت کمتری نسبت به ترکیه برخوردار است.

صادرات بافت

دو عامل مهم برای صادرات به روسیه:

  1. وجود کمیت در صادرات: به این معنی که کشور روسیه دارای جمعیت زیاد و اب و هوای بسیار سردی است. فصل سرما در این کشور بعضی مناطق همیشگی و بعضی خیلی زیاد است و همین مسئله نشانگر این است که تقاضا برای پلیور بافت بسیار بالا است.
  2. وجود کیفیت در لباس بافت ایران : بهترین پلیور های بافت در ایران تولید می شود و این خود بهترین دلیل برای رقابت فروش درکشور روسیه است تا جایگزین دیگر کشور ها برای صادرات به این کشور شویم.

صادرات بافت با کیفیت

صادرات بافتنی به روسیه

صادرات بافتنی به روسیه با بهترین تولیدات ایران مخصوص تمام ایام سال با ارسال بار به تمام نقاط درروسیه.به ان دسته از تاجرانی که به فکر ارسال محصولی خاص و جدید برای روسیه هستند پلیور بافت را پیشنهاد می کنیم تا از این بازار خیلی خوب ، بیشترین سودرا ببرند. با ما برای رشد صنعت پوشاک همراه باشید.

صادرات بافتنی به روسیه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بافتنی به استرالیا

صادرات لباس بافتنی به استرالیا

صادرات لباس بافتنی به استرالیا،با توجه به اهمیت لباس بافتنی در کشور های سردسیر و …