مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع مدل ژاکت بافتنی دخترانه 5 ساله

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل ژاکت بافتنی دخترانه بچه گانهفروش انواع مدل های بافتنی جدیدتولید انواع مدل ژاکت بافتنی
تولید انواع مدل ژاکت بافتنی

تولید انواع مدل ژاکت بافتنی دخترانه 5 ساله، تنوع برای تولید یک بافنده بسیار زیاد است وقتی هم که صحبت از لباس بچه گانه بافتنی می شود انواع مدل های ژاکت بافتنی تصور می شود. لباس ها داری سایز بندی 45 -50 مخصوص دختران و پسران 5 ساله است.

مدل ژاکت بافتنی دخترانه بچه گانه

مدل ژاکت بافتنی دخترانه بچه گانه

ژاکت بافتنی دخترانه دارای تنوع در مدل است با توجه به اینکه کلا لباس بچه گانه دارای توع در رنگ بندی و سایز های مختلف دارد یک تولید کننده دستش برای تولید متنوع در مدل باز است و با توجه به شناخت نیاز مشتریان خود این محصولات زیبا را تولید می کند.
ژاکت بافتنی دخترانه داری سایز های 30 تا 60 است که از سایز 30 تا 40 پیش می اید که ست های زیبای تولید شود در قالب بلوز و شلوار دیگر مدل های بافتنی ژاکت جلوباز به صورت دکمه ای و یا زیپ دار است که بسیار پرطرفدار است.

فروش انواع مدل های یافتنی جدید

فروش انواع مدل های بافتنی جدید

انواع مدل های بافتنی جدید دخترانه و پسرانه در این مرکز پخش تولید و یا اینکه محصولات همکاران در تولیدی ها به صورت عمده و با قیمت تولید به فروش می رسد.
با توجه به وجود صنایع نساجی در ایران و امکان تولید نخ های بافت در داخل و ورود ماشین الات تولید پلیور بافت این محصول از رشد قابل توجهی در سال های اخیر برخوردار شده است و حتی بسیاری از مدل های بافتنی که جدید تولید می شود به خارج از ایران هم صادر می شود.

تولید انواع مدل ژاکت بافتنی

تولید انواع مدل ژاکت بافتنی

تولید انواع مدل ژاکت بافتنی در سایز های دخترانه و پسرانه 30 – 35 سانت 40 – 45 سانت و 50 – 55 – 60  مخصوص سنین یک سال تا بالای 12 سال به صورت عمده انجام می شود لباس بچه گانه 5 ساله سایز 45 – 50 را شامل می شود.
به طور کل سایز ژاکت بافتنی بچه گانه حدودی تولید می شود و با توجه به کیفیت نخ تولیدی امکان قواره های مختلف با درصدی پایین بالا نسبت به سایز اصلی وجود دارد که در زمان خرید مصرف کنندگان، این سایزها به درستی خریداری می شوند.

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید