فروش بافت
خانه / بافت زنانه / سفارش زنانه بافتنی لباس

سفارش زنانه بافتنی لباس

سفارش زنانه بافتنی لباس را کجا می دهید؟ برای خرید لباس زنانه با توجه به اینکه خرید های اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته شما می توانید شیک ترین بافت های زنانه را با ۱۰۰ ها طرح وسبک های بافت مانند انواع مانتو بافت، تونیک، سارافون و بلوز بافت های ساده و مجلسی را با قیمت تولیدی سفارش دهید.

سفارش زنانه بافتنی لباس

سفارش زنانه بافتنی لباس

سفارش زنانه بافتنی لباس های متفاوتی را شامل می شود مانند: انواع تونیک بافتنی، مانتو زنانه بافت، رومانتویی بافتنی، پلیور بافت و ژاکت بافتنی، شلوار بافت، کلاه و شال بافت که همه این موارد را با ۱۰۰ ها طرح جدید می توانید به صورت عمده از برکا خرید کنید و یا اینکه به صورت سفارشی در تیراژ بالا برای شما تولید شود.

خرید ژاکت بافت زنانه

خرید بافت پلیور و ژاکت بافتنی زنانه

انواع پلیور بافتنی در قالب طرح های جدید سال با تنوع در سایز بندی و رنگ در کنار ژاکت بافتنی زنانه جلو باز زیپی و دکمه دار برای مشتریان عمده تولید شده که خریداران می توانند در صورت خرید عمده با ما در ارتباط باشند تا امسال بهترین خرید ها را برای مجموعه خود داشته باشند خریدی که محدودیت در طرح و تیراژ نیست و دارای سود های زیادی از این نوع خرید می شوید.

سفارش پلیور بافتنی زنانه دست بافت

قبول سفارش عمده پلیور زنانه دست بافت

چنانچه مشتریان ویژه ای در داخل ایران و یا بازار های خارجی داشته باشید می توانید با بافت های دست بافت سفارشی انان را شگفت زده کنید بافت هایی به مانند فرش ایرانی تمامی خریداران را شگفت زده خواهد کرد البته به صورت عمده می توانید خرید کنید.
لازم به توضیح است که قیمت در بافت های سفارشی بالا است اما قابل مقایسه با هیچ نوع بافت نیست به این دلیل که اوج هنر نمایی یک ایرانی در خصوص این سبک تولید است .

تولید بافت اسپرت دخترانه

تولید پلیور بافت دخترانه اسپرت

تولید هر نوع پلیور و یا ژاکت بافت در مدل های مردانه، زنانه، بچه گانه ( دخترانه و پسرانه ) را برای شما سفارشی انجام می دهیم. با توجه به اینکه مدل های زنانه و دخترانه از اهمیت ویژه ای در بازر برخوردار است و این محصول تقریبا کم است. ما با تولید عمده ان این امکان را فراهم می کنیم که مجموعه شما تبدیل به یک مرکز پخش عمده در شهر شما شود یکی از این نوع بافت ها دخترانه اسپرت است که با تنوع در مدل و سایز در مجموعه تولید و پخش برکا در تیراژ بالا تولید می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی انواع ست بافت زنانه شیک

تولیدی انواع ست بافت زنانه شیک

تولیدی انواع ست بافت زنانه از شال و کلاه گرفته تا مدل های مختلف لباس …