مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید پلیور و ژاکت بافتنی برکا و توضیح تفاوت این دو:پلیور و ژاکت بافتنی در انواع مختلف ان به صورت عمدهفروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانهصادرات انواع بافت های تولید شده در ایران
فروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانه

فروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانه برکا، در سال 1398 با مراجعه به فروشگاه بافندگی برکا می توانید 1 پلیور بافتنی مردانه 2 ژاکت جلو باز زیپ دار و دکمه دار را ارزان خرید کنید.

تولید بافتنی برکا

تولید پلیور و ژاکت بافتنی برکا و توضیح تفاوت این دو:

برکا تولید کننده ای است که از سال 1347 با نام بافندگی زمردیان تاسیس شد. پس ما قبل از اینکه پخش کننده باشیم تولیدی هستیم. یک پلیور بافت نیاز دارد تا در ان کار هایی صورت گیرد از تولید تا دوخت و بسته بندی که همه اینها نیاز به تجربه زیادی دارد.
اول اینکه فرق بین پلیور و ژاکت این است که پلیور کاملا جلو بسته است و دارای یقه های مختلف از قبیل هفت و گرد اما ژاکت به جلو باز گفته می شود که معمولا زیپ دار و دکمه ای تولید می شود.

پلیور بافتنی عمده

پلیور و ژاکت بافتنی در انواع مختلف ان به صورت عمده

پلیور های بافت زیبایی در ایران تولید می شود از ریز بافت گرفته که در اصطلاح 10 یا 12 بافتی است. در بازار به اشکال گوناگون وارد بازار می شود. از مدل های ساده دارد تا مدل های بسیار هنری،که همه مشتریان خود را دارد.
ژاکت های بافت زیبا و شیک هستند چرا چونکه خود به تنهایی حکم یک تن پوش بسار شیک و زیبا را دارند حتی به جای کاپشن هم در برخی ایام استفاده می شود.

  • قیمت عمده انواع پلیور بافت نخ اعلا    35 هزار تومان
  • قیمت عمده انواع ژاکت بافت مردانه    40 هزار تومان

فروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانه

فروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانه

فروشگاه ژاکت و پلیور بافتنی مردانه به صورت اینترنتی و حضوری، برای خرید خوب ژاکت و پلیور بافتنی مردانه از شما دعوت می کنیم به فروشگاه تولیدی برکا البته حضوری در کارگاه و غیر حضوری در همین سایت.
زیبایی این نوع خرید این است که روزانه از محصولات ما و همکارانی که تولیدات انها هم اینجا عرضه می شود اطلاع پیدا می کنید و بهترین چیزی که  هدف اصلی شما است  همان قیمت ارزان است و ان را هم در این مرکز پخش خواهید دید.

صادرات ژاکت بافتنی

صادرات انواع بافت های تولید شده در ایران

صادرات در اولویت کاری ما قرار دارد به این دلیل که تولیدات ژاکت و پلیور بافت در ایران بسیار زیبا و با کیفیت است بنابراین مورد توجه کشور های دیگر قرار گرفته است.اگر عمده فروش یا تاجر هستید برای تامین انواع پلیور های بافت مورد نظر مشتریان با شما همکاری خواهیم کرد. بهترین های ایران را در مجموعه با ما تجربه کنید.

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
تماس بگیرید