مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زنانه بافتنی 4 سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زنانه بافتنیتولید بافتنی زنانه با 4 نوع نخمرکز پخش انواع پلیور و ژاکت بافتنیقبول سفارش بافت نامحدود
فروش زنانه بافتنی

فروش زنانه بافتنی 4 سبک، صنعت پوشاک بافتنی در ایران بالای 50 سال سابقه دارد و باعث رشد چشمگیری در تولیدات ایرانی هستیم، در خصوص بافتنی زنانه 4 سبک بافت با نخ های متفاوت که گوشه ای از این هنر ایرانی است را عنوان می کنیم.

فروش زنانه بافتنی

فروش زنانه بافتنی

فروش زنانه بافتنی در تمام بنکداری ها از استقبال زیادی برخوردار است مخصوصا عمده فروشانی که مستقیم این نوع پوشاک را کار می کنند و با توجه به عدم واردات پوشاک در سال های اخیر یا اینکه قیمت بالایی که پوشاک وارداتی دارد نظر تاجران به سمت تولیدات داخلی جلب شده است.
تولید کننده های بافتنی در ایران این توان را دارند که تمام تقاضای مورد نیاز کشور را با جدیدترین و شیک ترین پلیور بافت و ژاکت های بافتنی تامین کنند و مانند سال های قبل حتی به صادرات هم بپردازند.

تولید بافتنی زنانه

تولید بافتنی زنانه با 4 نوع نخ

تولید بافتنی زنانه با مدل ها و سبک اهای زیادی در کارگاه های بافندگی انجام می شود به طوری که به یکی از پرطفدار ترین پوشاک زمستانی تبدیل شده است.
این نوع بافتنی های زنانه با نخ های متفاوت در مدل های زیاد تولید می شود که می شود به مانتو بافت زنانه، بلوز زنانه، تونیک بافتنی زنانه، شال زنانه، کلاه و شال گردن زنانه و بسیاری از مدل های دیگر اشاره کرد که هر کدام از این بافت ها با نخ های متفاوت که خود سبکی را در تولید رقم می زند تولید می شود:

  1. نخ با الیاف پنبه که به اکرلیک در بازار معروف است بیشترین بافت را به خود اختصاص داده است.
  2. بافتنی با نخ معروف به گپ که در 2 یا 3 سال اخیر به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.
  3. بافتنی های دخترانه و زنانه تولید شده با نخ باتو
  4. زنانه های زیبایی که با نخ های اسپان تولید می شود.

نخ های بافتنی زیادی یا مستقیم و یا ترکیبی برای بافت یک بافتنی استفاده می شود به دلیل فنی توضیح این نوع ترکیبات بسیار دشوار است و شما می توانید برای محصولی که در مورد هر نوع سبکی که نیاز دارید با ما در ارتباط باشید.

مرکز پخش انواع بافتنی

مرکز پخش انواع پلیور و ژاکت بافتنی

یک مرکز پخش اگر تمام نیاز خریداران خود را از قبیل پلیور و ژاکت بافتنی به صورت عمده تامین کند این نام را باید داشته باشد و تمام مشنریان به راحتی درخواست هر سبک کار را داشته باشند خرید کنند.
در این مرکز پخش شما مجموعه ای از تولیدات کارگاه های مختلف کشور را یا مستقیم خرید خواهید کرد و یا اینکه هر نوع سبک مورد نیاز به صورت عمده برای شما بافته خواهد شد.

قبول نامحدود بافتنی

قبول سفارش بافت نامحدود

یکی از مزیت های بافتنی ایرانی این است که درخواست کنندگان عمده که همان تاجران و بنکداران هستند به راحتی و بدون محدوییت در تیراژ و یا مدل و نوع می توانند برای محصول خود به صورت عمده سفارش تولید دهند و در این زمینه هیچ زمان و مکانی محدودیت ندارد از هر کجای کشور که درخواست دهید برای شما اماده و ارسال خواهد شد.

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید