مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجانصادرات پوشاک به عراقصادرات پوشاک به کویتصادرات بهترین پوشاک زمستانی به اوکراینارسال پلیور بافتنی به صورت ارسال مستقیم به روسیهتولید سفارشی جهت صادرات پلیور بافتنی
صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجان

صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجان با مدل های زیبای تولید شده در ایران، ایرانکشوری تولید کننده در محصولات مختلفی است که در این سایت 2 پوشاک مورد توجه برای صادرات قرار گرفته اول پوشاک پارچه ای که شامل مردانه، زنانه، بچه گانه می شود و دوم اینکه انواع لباس بافتنیرا هم شامل می شود.

صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجان

صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجان

صادرات پوشاک پارچه و بافتنی به اذربایجان اهمیت زیادی در بین تولید کننده ها و تاجران ایرانی دارد به این علت که هم مرز ایران است و به راحتی کالا به این کشور در کوتاه ترین زمان ارسال می شود و از طرفی دیگر فرهنگ مردم در اذربایجان نزدیک به ایران است. 2 نوع مختلف پوشاک برای صادرات به این کشور در نظر گرفته ایم که همه تولیدات ایرانی است اول پلیور بافتنی و دوم انواع پوشاک با قابلیت استفاده در فصل های گوناگون.
با توجه به سرمای بسیار زیادی که در این کشور در زمان های متفاوتی که وجود دارد این کشور را تبدیل به یک خریدار لباس زمستانی کرده است که ما برای فروش عمده انواع پوشاک و تامین تاجران این کشور اعلام امادگی می کنیم.

صادرات پوشاک به عراق

صادرات پوشاک به عراق

عراق یکی از کشورهای خریدار در زمینه پوشاک است ان هم در انواع مختلف و تعداد بسیار زیاد با توجه به هم مرز بودن و ارسال سریع بار به این کشور شرایط فراهم است تا انواع لباس های ایرانی به این کشور صادر شود. تاجران در هر کشوری تمایل دارند که به صورت مستقیم از تولید کننده محصولی خرید کنند و ما هم این امکان را برای مشتریان صادراتی خود فراهم کرده ایم تا تولیدات یک تولید کننده را مستقیم به کشور خود انتقال دهند.

صادرات پوشاک به کویت

صادرات پوشاک به کویت

کویت با توجه به اینکه کشور به ظاهر از نظر وسعت کوچک است اما به دلیل اینکه کشوری کاملا مصرف کننده است، بنابراین تقاضای بسیار زیادی برای خرید مخصوصا پوشاک در این کشور وجود دارد علت اصلی این تقاضا هم توریستی بودن این کشور است که گردشگران زیادی را سالانه در خود می بیند.
برای فروش و صادرات انواع پوشاک با کیفیت ایرانی به کویت از همین سایت اعلام امادگی می کنیم واین امکان را برای خرید و انتقالی راحت برای تاجران کویتی اماده می کنیم.

صادرات بهترین پوشاک زمستانی

صادرات بهترین پوشاک زمستانی به اوکراین

صادرات بهترین پوشاک زمستانس بافتنی به اوکراین بسیار اهمیت دارد به این دلیل که اوکراین کشوری سرد سیر است و 100 درصد وارد کننده پوشاک مخصوصا از چین و ترکیه است بنابراین می شود با محصولات ایرانی بخصوص انواع پلیور بافت در این کشور فعالیت تجاری کرد البته با توجه به اینکه قیمت پلیور بافت و پوشاک ایرانی در اوکراین مناسب است تاجران در این کشور تمایل خوبی برای خرید نشان داده اند.

ارسال پلیور بافتنی به روسیه

ارسال پلیور بافتنی به صورت ارسال مستقیم به روسیه

روسیه با توجه به اینکه تقریبا سرمای همیشگی دارد بنابراین با توجه به جمعیت و مساحت زیاد ان می توان به این کشور انواع پلیور بافت را ارسال کرد یکی از مزیت های فروش انواع بافت و پوشاک دیگر این است که به صورت مستقیم از راه زمینی و یا ابی می شود این صادرات را در حجم بالا انجام داد.

تولید سفارشی جهت صادرات پلیور بافتنی

تولید سفارشی جهت صادرات پلیور بافتنی

با توجه به اینکه نوع پوشش در هر کشوری متفاوت است طبیعتا مدل لباس های تولید شده را شاید مشتریان در کشورهای دیگر انتخاب نکنند ما برای حل این مشکل هم پیشنهاد داریم به این صورت که خریداران می توانند با توجه به فرهنگ و سلیقه کشور خود پیشنهاد تولید سفارشی بدهند تا ما در اولین فرصت مناسب تولید با بهترین کیفیت و بهترین نخ های بافتنی این سفارشات را انجام می دهیم و در مناسب ترین زمان ممکن ارسال خریدهای مشتریان خود را انجام دهیم.
با توجه به اینکه ما یک مجموعه تولیدی و همکاری با تولید کنندگان همکار هستیم برای تولید در تیراژ زیاد هیچ گونه محدودیتی نداریم .

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید