فروش بافت
خانه / بافت زنانه / بافتنی زنانه جدید سال را از چین وارد کنم؟

بافتنی زنانه جدید سال را از چین وارد کنم؟

بافتنی زنانه جدید سال را از چین وارد کنم؟ سوالی که ۱ تاجر ایرانی در سال ۲۰۱۹ یا ۱۳۹۸ در ذهن خود دارد، جواب مجموعه تولیدی برکا به تاجران منفی است پاسخ را عملی خواهیم داد و بافتنی زنانه جدید را چنان زیبا تولید می کنیم که به چین هم صادر کنید.

تولید بافتنی ایرانی

تولیدات بافتنی ایران را باید جهانی کرد

تولیدات بافتنی ایران را باید به دنیا معرفی کنیم تا هنر ایرانی بیشتر از گذشته نشان داده شود و تولید کنندگان در ایران نتیجه زحمات و هنر خود را لمس کنند امسال برای تاجران مقرون به صرفه نیست که پوشاک وارد کنند پس این یک فرصت فوق العاده است تا قشر زحمت کشی که در ایران پوشاک تولید می کنند نتیجه تلاش خود را بگیرند.

دستگاه بافندگی چینی

دستگاه بافندگی چینی وارد می کنید پس بافت ایرانی صادر کنید

کارگاه های بافندگی ما در ایران پر شده از دستگاه ها و لوازم جانبی چینی و ایا این درست است که در بازار هم بافتنی های چینی حرفی برای گفتن داشته باشند پس دلیل تولید بافت با دستگاه های چینی چیست؟ این که در انبار ها بماند و یا اینکه یک عده سود جو با قیمت های زیر تولید خریداری کنند و با نام های مخنتلف سودهای بالایی داشته باشند.
تاجران به جای اینکه از چین بافت وارد کنند می توانند با ما در ارتباط باشند تا بهترین بافت های ایرانی را با همان دستگاه های وارداتی تولید کنیم تا با صادرات به دنیا بالاترین سود ها نسیب انان شود.

درخواست تاجران برای تولید بافتنی

درخواست تاجران از این ما برای تولید انواع بافتنی

با توجه به اینکه واردات پوشاک مخصوصا بافتنی برای تاجران دیگر توجیه اقتصادی ندارد بنابراین به این موضوع که هیچ زمان فکر نمی کزدند رسیده اند که از داخل ایران جنس عمده تهیه کنند این سخن یک تاجر است که برای اولین بار با ما در ارتباط بود و این سوال را پرسید مگر در ایران امکان تولید بافت های زنانه ای که از چین می اورم هست. البته به پاسخ خود رسید و سفارش تولید داد.
پس تاجرانی که امروز انواع بافت های خارجی را از هر کجا وارد می کردند می توانند با ما در ارتباط باشند که از امروز به بعد علاوه بر پخش بافت های ایرانی در بازار می توانند بسیار گسترده صادرات این محصول را هم انجام دهند.

پخش بافتنی ایرانی در بازار

پخش بافتنی ایرانی در بازار

با کمی تفکر و اقدام تمامی وارد کنندگان پوشاک می توانند با زمان بسیار کمتر از اینکه بار از کشور دیگری به دست انان می رسد از ایران تهیه کنند و با توجه به اینکه امکان هر نوع طرح و جنسی برای تولید فراهم است می توانند هر نمونه ای که در نظر دارند را به با ما در جریان بگذارند تا نمونه تولیدی ان دقیقا بهتر از انچه که دارند اماده شود. و در سال ۱۳۹۸ به بعد بافتنی چینی در بازار کمتر دیده شود.

بافتنی جدید در بازار

بافتنی زنانه جدید

بافتنی زنانه جدید با پیشرفته ترین ماشین های بافتنی در قالب سارافون، تونیک، مانتو بافت، ژاکت بافتنی زنانه و مدل های ترکیبی دیگر در تولیدی های کشور اماده می شود و ما بهترین ها را برای عرضه به بازار های دنیا اماده می کنیم.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی انواع ست بافت زنانه شیک

تولیدی انواع ست بافت زنانه شیک

تولیدی انواع ست بافت زنانه از شال و کلاه گرفته تا مدل های مختلف لباس …