مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید لباس بافتنی زمستانی 1 رو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید لباس بافتنیخرید ژاکت بافت زنانه ارزانخرید مانتو بافتنی زمستانی زیبافروش لباس بافتنی دخترانه و پسرانهتولید عمده پلیور زنانه دست بافت
خرید لباس بافتنی

خرید لباس بافتنی زمستانی 1 رو که در اصطلاح همان ژاکت ها یا پلیور های بافتنی ریز بافت است را از کجا انجام می دهید که قیمت تولید کننده خرید داشته باشید؟ عمده فروشان یا فروشگاه های پر مصرف می توانند برای خرید بافتنی های زمستانی هر 3 نوع مردانه و زنانه و بچه گانه را از کارگاه های بافندگی بدون واسطه خرید کنند.

خرید لباس بافتنی

خرید لباس بافتنی

خرید لباس بافتنی زمستانی برای بولوز به 2 صورت است پلیور بافت و ژاکت بافت که هر دو با شماره بافت های متفاوت از قبیل 5، 8، 10، 12 تولید می شود. با توجه به طرح انتخابی به صورت 2 رو سیلندر و یا 1 رو سیلندر بافته می شود که این موضوع کاملا تخصصی است و در اصلاح از این می شود یاد کرد که ریز بافت و درشت بافت تولید می شود.
خریداران عمده می توانند خرید لباس بافتنی خود را با توجه به نیازشان به صورت عمده از ما داشته باشند لباس هایی که کاملا در کارگاه های تولیدی ایران با بهترین کیفیت ها تولید شده است.با توجه به اینکه لباس بافتنی زمستانی 1 رو ریز بافت است این مدل لباس ها در طرح های یقه هفت و اسکی به صورت پلیور بافتنی برای تولید اهمیت بالایی دارد.

خرید ژاکت بافت زنانه ارزان

خرید ژاکت بافت زنانه ارزان

ژاکت بافتنی به لباس بافتنی جلو بازی گفته می شود که با 2 مدل جلوباز زیپ دار و دکمه دار تولید می شود این ژاکت های بافتنی در مدل های زنانه و مردانه و بچه گانه وارد بازار می شود و محدودیت در نوع بافت ندارد البته به دلیل تولید پایین تر این نوع لباس های بافتنی در فص فروش کمی در بازار برای خرید و فروش از موجودی کمتری در بازار برخوردار است.
اگر خرید ژاکت بافت زنانه ارزان دارید این نوع ژاکت هم در کارگاه های بافندگی اماده می شود البته دلیل ارزانی هر لباس فقط نوع جنس و یا کیفیت نیست بلکه خرید و چگونگی خرید هم یکی از مسائل قیمت پایین است.

خرید مانتو بافتنی زمستانی زیبا

خرید مانتو بافتنی زمستانی زیبا

یکی از بافتنی هایی که در بازار از مشتریان زیادی در چند سال اخیر برخوردار بوده و هست مانتو بافتنی زنانه زمستانی است که بسیار زیبا تولید می شود و به صورت عمده خریداران خرید می کنند.
مانتو بافتنی بیشتر جلوباز تولید می شود یکی از مسائلی که باعث جذابیت بیشتر این نوع مانتو ها می شود بکاربردن خرج کارهای زیبا روی انها است از قبیل سگک و یا نگین و یا اینکه خز های متفاوت در روی یقه و نوار جای دکمه ها بکار می رود.

فروش لباس بافتنی پسرانه

فروش لباس بافتنی دخترانه و پسرانه

در این مجموعه پخش در کنار بافتنی های زنانه انواع لباس های بافت مردانه و بچه گانه دخترانه و پسرانه به صورت عمده به فروش می رسد خریدارانی که دارای فروشگاه های بزرگ و یا عمده فروشی در شهر خود هستند می توانند با یکبار مراجعه تمام نیاز تولید روز برای محصول مورد درخواست خود را خرید کنند.
لباس بچه گانه بافتنی از سایز های نوزای تا 60 در کارگاه های بافت با مدل های متفاوت و همچنین نخ های گوناگون تولی می شود که با توجه به نوع وزن و قیمت نخ و همچنین زمان بافت قیمت فروش مشخص می شود.

تولید عمده پلیور بافتنی دست بافت

تولید عمده پلیور زنانه دست بافت

بافت هایی که در بازار بسیار کم یاب است و اگر هم پیدا شود قیمت های بالایی دارد بافتنی های دست بافت است که یک بافنده زحمت زیادی می کشد که به صورت دست بافت تولید کند البته با توجه به اینکه عده ای هم در بازار دنبال این قبیل لباس ها هستند در نتیجه امکان بافت با تیراژ بالا در این مرکز پخش فراهم است و بافندگانی در منازل ما را در این امر یاری می کنند تا علاوه بر اشتغال در منازل و به دست اوردن سود مجموعه برکا هم رضایت مشتریان خود را داشته باشد.

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید