فروش بافت
خانه / پلیور بافت اعلی / خرید لباس بچه گانه بافتنی اعلا

خرید لباس بچه گانه بافتنی اعلا

خرید لباس بچه گانه بافتنی اعلا را با جدید ترین مدل های سال ۱۳۹۸ از همین حالا را از پخش برکا انجام دهید. به روزترین مدل های سال ۲۰۱۹ در حال تولید در تیراژ بالا است. با توجه اینکه فصل فروش بافت چند ماه بیشتر نیست اما به دلیل اینکه در فصل مربوط به خود استقبال زیادی از این نوع پوشش می شود، معمولا در زمان فروش اکثر خریداران با کمبود جنس اعلا مواجه می شوند بهترین پلیور های بافت پسرانه و دخترانه  اعلا با سایز و رنگ بندی متفاوت برای فروش عمده تولید شده است.

خرید بافتنی بچه گانه اعلا

خرید بافتنی بچه گانه اعلا، یکی از بهترین تولیدات داخل که در زمینه بافت انجام می شود لباس بچه گانه اعلا است. چرا اعلا ؟ به این دلیل که رنگ و جنس نخ یکی از اصلی ترین موضوعات بافت پلیور بافت است، مخصوصا لباس بچه گانه که خانواده ها حساسیت زیادی برای پوشش فرزندان خود دارند . جنس نخ  که خوب باشد مصرف کننده در زمان پوشیدن پلیور نه دچار حساسیت می شود و نه دچار دل زدگی بافت اعلا تن پوش بسیار زیبا و شیکی دارد.
قیمت عمده سایز ۳۵ تا ۴۵    ۴۸۰۰۰ تومان

خرید بافتنی بچه گانه اعلا

فروش انواع سارافون های دخترانه

سارافون دخترانه یکی از پر طرف دار ترین لباس های بچه گانه است. مادران یرای کودکان خود دنبال این قبیل بافت ها هستند و چون سلیقه ها متفاوت است ما هم برای همه نوع سلیقه با تولید کنندگان زیادی برای تامین جنس مشتریان خود در ارتباط هستیم .شما هم اگر تولید کننده پلیور بافت اعلا هستید برای فروش محصولات عمده خود با ما در ارتباط باشید.
قیمت عمده سایز ۳۵ تا ۴۵      ۴۸۰۰۰ تومان

فروش سارافون بافت دخترانه

تولید پلیور بافت پسرانه زیبا و اعلا

یکی دیگر از زیباترین لباس های بافتنی ،بافت پسرانه است که به روش های گوناگون تولید می شود. از بولوز شلوار و ست نوزادی گرفته تا بافت ژاکت های تک زیبا برای نوجوان ان هم با رنگ بندی های مختلف و طرح و مدل های زیبا با بهترین ماشین های روز دنیا شما هم با ما باشید.خرید بافتنی بچه گانه اعلا را با مدل های زیبا از ما داشته باشد.
قیمت عمده سایز  ۳۵-۴۰-۴۵-۵۰-۵۵-۶۰       ۳۰۰۰۰ تومان

تولید بافتنی پسرانه اعلا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پلیور اعلی

خرید پلیور بافت اعلی

خرید پلیور اعلی،پلیور بافت اعلی به چه پلیوری گفته می شود، ایا شکل ظاهر ان …