فروش بافت
خانه / پلیور بافت / خرید و فروش جدیدترین ژاکت و پلیور بافتنی

خرید و فروش جدیدترین ژاکت و پلیور بافتنی

خرید و فروش جدیدترین ژاکت و پلیور بافتنی درجه ۱ با قیمت های استثنایی تولیدی و پخش مستقیم از کارگاه های بافندگی، شما می توانید جدیدترین لباس های بافتنی از شماره بافت ۵ تا ۱۲ که از درشت بافت تا ریز بافت خطاب می شود را از مرکز پخش برکا خریداری کنید.

خرید و فروش جدیدترین ژاکت و پلیور بافتنی

خرید و فروش جدیدترین ژاکت و پلیور بافتنی

خرید و فروش جدیدترین ژاکت و پلیور بافتنی را به صورت کاملا تخصصی در این مرکز پخش انجام می دهیم به این معنی که جدیدترین پلیور بافت و ژاکت های بافتنی را از کارگاه های تولیدی به صورت مستقیم خریداری می کنیم و به مشتریان خود به صورت عمده به فروش می رسانیم برای لینکه از فروش و سود بسیار خوبی برخوردار شوید این فرصت استثنایی را از دست ندهید و با سفارش عمده جدیدترین مدل های بافتنی را برای مجموعه خود خریداری کنید.

خرید اینترنتی ژاکت بافتنی

خرید اینترنتی ژاکت بافتنی زنانه

یکی از بهترین بافت های موجود در بازار و در عین حال زیباترین این محصولات ژاکت بافتنی جلوباز زنانه و دخترانه است که به صورت اینترنتی توسط این مجموعه پخش می شود، هرچند که تولید این ۲ نوع محصول کمتر از دیگر بافتنی ها در کارگاه ها است اما کارگاه های بافندگی زیادی را برای تولید به خود مشغول کرده است.
ژاکت بافتنی تنها فرق مهمی که با پلیور بافت دارد همین جلوباز بودنش است که هم قیمت و هم تولید را متفاوت کرده به این معنی که قیمت بالاتری و تولید کمتری دارد پس برای تهیه این محصول به صورت عمده تنها خریدی خوب است که مستقیم از تولید کنندگان باشد.

خرید ژاکت بافتنی

خرید ژاکت بافتنی

خرید ژاکت بافتنی در ۴ نوع مردانه، زنانه، بچه گانه دخترانه و پسرانه را با بهترین قیمت ها و کیفیت ها و مدل های جدید سال را می توانید از مرکز تولید و پخش برکا خریداری کنید.
برای خرید ژاکت بافتنی جلوباز زودتر از مدل های دیگر باید اقدام شود علت ان هم تولید کمتر این محصول است که در هنگام تولید زمان بیشتری را برای اماده سازی اختصاص می دهد.

مرکز خرید پلیور بافتنی

مرکز خرید پلیور بافتنی

مرکز خرید پلیور بافتنی در مدل های ریز بافت با ماشین ۱۲ و ۱۰ در کنار بافت های درشت ۸ و ۷ و ۵ این بافت های زیبای ایرانی را می توانید با حداقل ۱ سوم مدل های ترکیه و مورد های مشابه خارجی خرید کنید.
در صورت خرید و تجربه بافت ایرانی خود هم متوجه سود دهی بالای مجموعه خود خواهید شد و هم اینکه بافتنی های ایرانی را هم تجربه و هم حمایت کرده اید.

پخش ژاکت مردانه و پلیور بافتنی

پخش پلیور مردانه و ژاکت جلو باز

پلیور بافت مردانه معمولا دارای قواره ای ۷۰ در ۵۰ است که با توجه به علاقه بسیار زیاد جوان ها به بافت ها و پوشش های اندامی سایزهای اندامی هم در تولیدی های کشور اماده می شود که در کنار ژاکت های جلو باز در بازار پخش و به فروش عمده برسد.
پخش پلیور بافت مردانه و زنانه و بچه گانه معمولا از اواسط تابستان شروع و در اواسط زمستان متوقف می شود که این خود نشان دهنده فصلی بودن این محصول و محدود بودن در ان است.

تولیدی ژاکت و پلیور بافتنی بچه گانه

تولیدی ژاکت و پلیور بافتنی بچه گانه

در این مجموعه که برکا نام دارد علاوه بر بافت های مردانه و زنانه انواع بافتنی های پلیور و ژاکت بچه گانه به همراه لباس بچه گانه راحتی و مجلسی هم اماده می شود. بافت بچه گانه با توجه به متنوع بودن مدل های پسرانه و دخترانه بسیار تولید ان زمان بر و ظریف است.
برای اینکه همیشه مجموعه ای پر رونق داشته باشید می توانید با تولیدی های این محصولات از طریق ما همکاری داشته باشید و بدون واسطه محصولات تولید شده ایرانی را با بهترین قیمت ها خریداری کنید. محصولات بافتنی ایرانی را بدون محودیت و ارسال به تمام نقاط کشور از ما بخواهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین پلیور بافت

خرید بهترین پلیور بافت زیبا

خرید بهترین پلیور بافت زیبا و با کیفیت ایرانی آیا تا کنون بر روی لباس‌هایی …