فروش بافت
خانه / صادرات پلیور بافت / صادرات لباس بافتنی به استرالیا

صادرات لباس بافتنی به استرالیا

صادرات لباس بافتنی به استرالیا،با توجه به اهمیت لباس بافتنی در کشور های سردسیر و متفاوت بودن زمان سرما در کشور های دیگر نسبت به ایران و رشد روز افزون صنعت نساجی در کشور ایران این مجموعه تولیدی اقدام به صادرات انواع پلیور بافت در کنار کشور های منطقه نظیر عراق و افغانستان و ترکمنستان به کشور های دیگر مخصوصا خارج از قاره اسیا کرده است پس شما هم اگر در تجارت این نوع کالا هستید این مجموعه برای تامین جنس مورد نیاز شما همکاری می کند.

صادرات بافت

صادرات بافتنی به استرالیا

صادرات بافتنی به استرالیا،با توجه به واردات بافتنی از طرف استرالیا این محصول از رونق زیادی در ان کشور برخوردار است و همه ساله وارد کننده انواع پلیور های بافت است اما به لیل اینکه امار رسمی اعلام نشده اما به طور متفرق و غیر رسمی پوشاک زیادی وارد این کشور می شود و پلیور بافت به دلیل تخصصی بودن تولید ان ، یکی از پر طرفدار ترین پوشاکی است که در جای جای جهان مشتریان خود را دارد . تجاری که داخل ایران و یا در استرالیا هستید و قصد تجارت محصولی خاص را دارید تمام پلیور بافت و باکیفیت سال را برای شما در حد استانداردهای جهانی تامین می کنیم.

صادرات بافتنی به استرالیا

صادرات ژاکت زمستانی

صادرات بافتنی به استرالیا، انواع ژاکت های زمستانی تولید ایران با به روزترین مدل های ان همه ساله به کشور های دیگر صار می شود و سود چشمگیری نسیب تاجر های این بخش می شود. تولید این محصول در ایران از قدیم انجام می شده ولی امروزه با توجه به ورد ماشین الات روز دنیا به ایران و به دست امدن تجربه زیاد در بین بافندگان، در نتیجه هنر ماشین های روز بافت و چگونگی ترکیب با هنر تولید کنندگان از طرف بافنده منجر به نتیجه بسیار زیبا با تولیدات منحصر به فرد شده است. محصولات ایران در زمینه بافت با توجه به قیمت تمام شده ان بسیار مورد توجه مشتریان خارجی قرار گرفته است. برای صادرات بافتنی به استرالیا در کنار ما باشید.

تولید و صادرات بافت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا زمردیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155185355
پست الکترونیکی: rezazomorodion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بافتنی به روسیه

صادرات پوشاک بافتنی به روسیه

صادرات پوشاک بافتنی به روسیه از ایران با تنوع زیاد در طرح و سایز و …