مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قبول سفارش بافتنی با 4 شماره ماشین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قبول سفارش بافتنیتولید انواع بافت های زمستانی کارخانه تولید بافت زنانه و مردانهکیفیت بافت ایرانی چگونه است؟
قبول سفارش بافتنی

قبول سفارش بافتنی با 4 شماره ماشین برای شهرهای مانند تهران، مشهد، رشت و تمام شهرهای ایران به صورت عمده پذیرفته می شود. شماره بافت های ماشین بافندگی متنوع است مانند 5، 8، 10، 12 که بافت ها و کیفیت های متفاوتی را تولید می کنند.

قبول سفارش بافتنی

قبول سفارش بافتنی

قبول سفارش عمده انواع بافت های مردانه، زنانه، بچه گانه با دستگاه های بافندگی پیشرفته با شماره بافت های (گیج) 5، 7، 8، 10، 12 که بهترین شماره های بافت است را در داریم.
ان دسته از تاجران و یا عمده فروشانی که نیاز به خرید عمده و سفارشی دارند با ما در ارتباط باشند تا هر محصول بافتنی را که مورد نظر انان باشد را در کوتاه ترین زمان ممکن تولید و در اختیارشان قرار دهیم.

تولید انواع بافت های زمستانی

تولید انواع بافت های زمستانی 

بافتنی زمستانی از طرفداران زیادی در فصل سرما برخوردار است و با توجه به نیاز بالایی که در بازار وجود دارد این محصول اهمیت زیادی پیدا کرده است ما در مجموعه تولیدی و پخش برکا هر سبک و یا سایزی را که نیاز داشته باسید در انواع مختلف بافت های زمستانی در کوتاه ترین زمان ممکن تولید خواهیم کرد.

کارخانه تولید بافت زنانه

کارخانه تولید بافت زنانه و مردانه

کارخانه تولید بافت در ایران به معنی کلمه خیلی کم است به این دلیل که عمده تولید کننده های بافتنی در قالب کارگاه های کوچک و بزرگ فعالیت دارند و این خود دلیلی است که لباس های بافتنی متفاوت زنانه و مردانه از گوشه و کنار کشور به بازار عرضه شود البته چند شهر مهم در این محصول بصورت شناخته شده می باشند مانند تهران، مشهد، تبریز.
ما در مجموعه تولیدی برکا سعی بر این داریم که در صورت داشتن سفارش عمده از طرف مشتریان و عدم موجودی جنس برای انان با همان سبک مورد پسندشان در کمترین زمان برای انان تولید کنیم.

کیفیت بافت ایرانی

کیفیت بافت ایرانی چگونه است؟

به طور کل در هر کجای دنیا هر محصولی را تولید کننده با مواد اولیه ضعیف تولید کند ان جنس تبدیل به درجه 2 و 3 می شود پلیور بافت هم در ایران دارای همین خاصیت هست بافت هایی وجود دارد که با نخ های ضعیف تولید شده که دارای قیمت های بسیار پایین و همچنین کیفیت ضعیف است اما در ایران بافت هایی هم تولید می شود که علاوه بر فروش بی نظیر در بازار داخلی به کشور های دیگر هم صادر می شود.

 

محمد رضا زمردیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمردیان شما را به خرید بهترین محصولات لباس بافتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید